zabawa

morze
Author: Federica Di Fiore
Source: http://www.flickr.com
Co jakiś czas ma miejsce pewne wydarzenie, jakie warto uczcić jak najbardziej umiemy. Jak zbliżają się imieniny czy tego typu identyczne zdarzenie, to chcemy je jak najlepiej zaplanować, ażeby impreza była udana.
impreza firmowa
Author: Rob DiCaterino
Source: http://www.flickr.com
Nie jedynie pracą człowiek żyje, myślimy siedząc kolejny dzień w pracy. Zwłaszcza ta myśl zjawia się w poniedziałek, prawdopodobnie najgorszy dzień w tygodniu, kiedy jesteśmy po weekendzie, gdy radowaliśmy się życiem i wolnością. Te myśli przychodzą też pod koniec tygodnia, szczególnie w piątek, gdy już pracujemy troszkę mniej uważnie, gdyż myślimy co będziemy robić w weekend. Z drugiej strony praca to w sumie nie jedynie siedzenie w biurze po 8 godzin!
lata 80. XX wieku
Author: Teatr Muzyczny Capitol
Gdy listopad jest już w pełni, w większości rodzin rozpoczyna się wzmożone przygotowanie do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dobieramy dekoracje choinkowe, wymyślamy potrawy, które pragniemy ugotować.
escape room gdańsk
Author: Richter Frank-Jurgen
Source: http://www.flickr.com
Kiedy kochamy widzenia ze znajomymi podczas których musimy się sprawdzić, to powinno się szukać w naszym pobliżu zamkniętego pokoju. Będziemy mieli podpowiedzi, będziemy mieli łamigłówki oraz tylko ich odpowiednie rozwiązanie zezwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nas zainteresować


Gdy lubimy różnego rodzaju łamigłówki, których rozwiązanie zaprowadzi nas stopniowo do celu, to obowiązkowo zabawa proponowana przez zamknięte pokoje, będzie dla nas wspaniała.
Subscribe to RSS - zabawa