praca

impreza firmowa
Author: Rob DiCaterino
Source: http://www.flickr.com
Nie samą pracą człowiek żyje, myślimy siedząc kolejny dzień w pracy. Zwłaszcza taka myśl pojawia się w poniedziałek, najprawdopodobniej najbardziej nielubiany dzień w tygodniu, kiedy jesteśmy po weekendzie, kiedy cieszyliśmy się życiem i wolnością. Te myśli pojawiaj się też pod koniec tygodnia, zwłaszcza w piątek, kiedy już pracujemy troszkę mniej pilnie, gdyż myślimy właśnie o weekendzie. Z drugiej strony praca to przecież nie tylko siedzenie w biurze po 8 godzin!
gra komputerowa
Author: Swazi98chafin
Source: http://www.flickr.com
Znajdujemy się w czasach, w których obecny jest szybki postęp technologii. Niemal każdego dnia słyszymy nowinki technologiczne, których główną destynacją jest ulepszenie nam funkcjonowania. Najbardziej znanym przedmiotem, który swobodnie można mianować kompanem naszego życia jest laptop. To dzięki temu przedmiotowi mamy prosty wgląd do najświeższych informacji, zabawy czy też odpoczynku. Jest on nie tylko bazowym urządzeniem wykorzystywanym w pracy, pozwala zapisywanie wielu danych,fotografii, ale też są tzw. umilaczem wolnego czasu. Komputer zapewnia nam szybką zabawę, która przeznaczona jest nie tylko dzieciom, ale i osobom dojrzałym.
randka
Author: Lwp Kommunikáció
Source: http://www.flickr.com
Obecnie możemy wyróżnić sporo osób, które nie są w stałych związkach. Zarówno w Polsce jak również za granicą takich osób jest istotnie mnóstwo. W wielu przypadkach im większy kraj lub miasto, tym większą ilość singli możemy wyróżnić. Bezsprzecznie Anglia jest miejscem, w jakim odkryjemy dużo radosnych par, aczkolwiek nie brak tam również osób w stanie wolnym, czyli singli.
Subscribe to RSS - praca