wydarzenia kulturalne w Twojej okolicy

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/theme.inc).
koncept gra
Author: Thomas Galvez
Source: http://www.flickr.com
Gry planszowe używane w przestrzeni domowej w trakcie różnorodnych spotkań towarzyskich, czyli potoczne „planszówki” zawsze stanowiły sprawdzony sposób na ubogacenie wspólnie spędzonego czasu.
temat
Author: Thomas Kujawa
Source: http://www.flickr.com
Kiedy za oknem prószy śnieg a Ty poważnie zaciskasz zęby śniąc o jakiejś skąpanej w słoneczku plaży, posiadasz dwa wyjścia. Mogłabyś śnić dalej lub przejść od wyrazów do czynów oraz wybrać się czym prędzej w jakieś oryginalne miejsce.Wszakże air portów nie zamyka się na parę zimowych miesięcy.
morze
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Polskie morze jest piękne o każdej porze roku, lecz najwięcej urlopowiczów przyciąga oczywiście w okresie letnim. Wybrzeże okazuje się silnie zróżnicowane, przez co każdy ma szansę zdecydować się na model odpoczynku, który preferuje. Na przybyłych czekają piękne miasta, popularne kurorty, które tętnią rozrywką, jak również spokojniejsze miejscowości, gdzie można upajać się widokami plaż i wody. Bez względu na charakter urlopu, jaki się szczególnie ceni, warto zatroszczyć się o komfortowe pokoje.
mężczyzna w koszuli
Author: Wolfgang Lonien
Source: http://www.flickr.com
Pewien okres weselny się kończy, jednakże drugi już w blokach startowych. Coraz bardziej wzięte jest urządzanie przed tym ważkim wydarzeniem Spotkania w gronie przyjaciół, na którym odprawiamy w dal stan panieński lub kawalerstwo.
wieczór panieński
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Dzień ślubu okazuje się naprawdę szczególny oraz wymaga odpowiedniej oprawy. Młodzi małżonkowie celebrują tę chwilę na uroczystych weselach oraz przyjęciach, żegnając wolny stan. Zwyczajem staje się też świętowanie wieczorów kawalerskich oraz panieńskich. W czasie podobnych imprez młodzi ludzie bawią się ze swoimi przyjaciółmi lub znajomymi. Najczęściej osobne przyjęcia organizowane są dla kobiet oraz mężczyzn.
Książka
Author: Alicia A. L.
Source: http://www.flickr.com
Powieści Andrzeja Sapkowskiego od dawna cieszą się ogromną popularnością w Polsce, a także w innych krajach. Bez wątpienia najpopularniejszą serią wymienionego autora są książki o Wiedźminie. Na podstawie tych książek stworzono film, serię komiksów jak również gry komputerowe. Wszystkie te produkty są niezwykle popularne w różnych krajach, szczególnie gra zyskała wielką liczbę miłośników.
rysunek
Author: Ettore Bechis
Source: http://www.flickr.com
Bezsprzecznie Kraków to zagłębie artystyczne, to właśnie spod jego skrzydeł wypływają najważniejsi, najsłynniejsi aktorzy, malarze, rzeźbiarze, czy muzycy. W owym mieście znajdziemy zasobną propozycję różnego rodzaju warsztatów i szkoleń z zakresu rysunku satyrycznego.
Pielęgnacja i relaks w IQ MEDISPA
Author: IQ MEDISPA
Source: IQ MEDISPA
Udane wakacje to dla niektórych niekoniecznie wyjechanie na odludzie i napawanie się ciszą i spokojem. Niektórzy wolą być tam, gdzie jest wszystko w zasięgu wzroku oraz dostęp do całej masy rzeczy.
Narty, sporty zimowe
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Polska na weekend czy też na wczasy staje się dla co poniektórych osób, w dużej mierze cudzoziemców, miejscem gdzie można odpocząć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest jedyny w swoim rodzaju i przyciąga do siebie rozmaitymi atrakcjami, które warto wziąć pod uwagę planując wakacje 2014!
scyzoryk bear grylls
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
Jak jedziemy na wyprawę, to niezależnie czy będzie to las czy góry, warto zabrać ze sobą nóż. Nóż podczas takiej wędrówki to jeszcze coś więcej niż zwykłe narzędzie. Nóż jest czymś bardzo osobistym, niektórzy czują nawet z nim więź emocjonalną. Lecz abstrahując od tego powinniśmy wiedzieć, iż na rynku jest tak duży wybór, iż nie jest łatwo wybrać najbardziej profesjonalny model. Tymczasem są tego typu sytuacje, iż niezawodny model będzie najbardziej przydatny. Najlepiej mieć w takiej sytuacji model, jakie będzie spełniał swoje zadania.

Pages

Subscribe to RSS - wydarzenia kulturalne w Twojej okolicy