wydarzenia kulturalne w Twojej okolicy

przykładowy aparat fotograficzny
Author: See-ming Lee
Source: http://www.flickr.com
Z uwagi na jakość robionych fotek, lustrzanki, są uważane za najlepsze spośród aparatów fotograficznych. Najistotniejszymi atutami lustrzanek są: możność kadrowania, prędkość działania, głębia ostrości, bogate funkcje, niski poziom szumów i krótkie czasy naświetlania. A co o tym decyduje? W aparatach do wykonywania zdjęć, jednym z ważniejszych elementów jest matryca, jej rozdzielczość, poziom światłoczułości i wielkość. Matryca rejestruje obraz. To od matrycy zależy, jak dobre otrzymamy odtworzenie detali, a co za tym idzie - lepszą jakość wykonanej fotografii na papierze, nawet przy dość sporym jej powiększeniu. Im większa rozdzielczość matrycy, tym bardziej precyzyjne zdjęcie.
program tv
Widzieliście kogoś, kto w święta odpoczął? No właśnie… Chędożenie, pitraszenie, kupowanie, wyjeżdżanie do rodziny, potem burzliwe czasami dyskusje przy stole – wszystko to potrafi nieźle zmęczyć{!|.
Gdańsk
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Obecnie mnóstwo managerów firm wie, że znacznie korzystniejszym wyjściem jest dbałość o obecnych członków personelu niżeli nabór kolejnych. Z jakiego powodu? Gdyż, jak twierdzi stare przysłowie starych drzew się nie przesadza.


Aktualni pracownicy znają już specyficzność konkretnej firmy, a rekrutacja to zbędny nakład pieniężny wielokrotnie związany także z przeszkoleniem nowo powstałej kadry.
przykładowy kalendarz ze zdjęciami krajobrazów
Author: Richard Masoner / Cyclelicious
Source: http://www.flickr.com
Każdy pasjonat wirtualnego świata ma swój ulubiony rodzaj gier komputerowych. Jedni uwielbiają tzw. fighting games, drudzy najlepiej relaksują się przy platformówkach, inni z kolei wybierają gry symulujące rozgrywki sportowe, mecze czy wyścigi samochodowe.
Pudełko z prezentem
Author: Shari's Berries
Source: http://www.flickr.com
Kiedy kochamy grywać w gry, to obowiązkowo powinniśmy się namyślić, w którą z nich teraz powinniśmy zainwestować, tak aby spełniała ona nasze wymagania.
gry przegladarkowe
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Przemyślanie wyselekcjonowane gry to świetne narzędzie rozwoju dziecka. Granie w komputerowe gry może mieć wpływ na rozkwit wielu funkcji umysłowych a także społecznych dziecka.
książka
Author: Richard, enjoy my life!
Source: http://www.flickr.com
Księgarnia jest miejscem, do jakiego mamy w zwyczaju zaglądać co jakiś czas. Czasami z potrzeby, a czasem, aby znaleźć ciekawą książkę do czytania.
wydarzenia
Source: freepik.com
Mogłoby się zdawać, że gry komputerowe tak zawładnęły światem, że stare planszówki przejdą w zapomnienie. Mimo wszystko taka ocena byłaby krzywdząca, bo zjawia się dużo wspaniałych gier planszowych, które błyskawicznie pozyskują odmiennych miłośników, a spore zainteresowanie nimi niejednego mogłoby zadziwić.


Cywilizacja poprzez wieki pomoże nam przećwiczyć wiele umiejętności
Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Firmy coraz chętniej organizują najróżniejsze imprezy integracyjne jako sposób wynagrodzenia i docenienia załogi za ciężką pracę. Charakter wyjazdów tego typu jest bardzo różny, w zależności od oczekiwań właściciela i samych pracowników.
Książka
Author: Alicia A. L.
Source: http://www.flickr.com
Książki Andrzeja Sapkowskiego od wielu lat cieszą się ogromną popularnością na terenie Polski, jak również na całym świecie. Niewątpliwie najpopularniejszą serią wymienionego autora są książki o Geralcie z Rivii. Na podstawie tych książek wydano serial, serię komiksów oraz gry komputerowe. Wszelkie te produkty są bardzo popularne na całym świecie, w szczególności gra zdobyła wielką liczbę fanów.

Pages

Subscribe to RSS - wydarzenia kulturalne w Twojej okolicy