czas

ubrania - akt
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie możliwości na ciekawą organizację czasu wolnego jest mnóstwo. Zafascynowanie grami komputerowymi z czasem maleje i wtedy poszukujemy dziedzin, które pobudzają wyobraźnię, a także przyspieszają bicie serca.


Powszechnym rozwiązaniem na nudę wydaje się być sport.
rozrywka
Author: Enigma
Source: Enigma
Obecnie każdy człowiek może skorzystać z przeróżnych form rozrywki, które spełnią oczekiwania niezwykle wymagających amatorów dobrej zabawy.
śnieg
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Na wakacje wszyscy czekamy z niecierpliwością. Piękna pogoda, urlop i kontakt ze znajomymi – to wszystko sprawia, że możemy się zrelaksować i pobawić w gronie najbliższych. Wakacje jednak błyskawicznie mijają, tak, że niekiedy nie zdążymy w pełni wypocząć i odetchnąć od codziennych obowiązków. Nic jednakże nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować sobie czas wolny także zimą.
internet
Author: markus spiske
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj sytuacja wygląda tak, że w sieci możemy dostać każdą rzecz. Może to stwierdzenie wydawać się truizmem, ale jeszcze jakiś czas temu nie było to takie pewne. A to z tego powodu, iż internet to dość nowe zjawisko, nie istnieje faktycznie bardzo długo. Choć wiele osób z pewnością już tego nie pamięta. Przyjęło się więc twierdzić, iż to normalne, że tak jest. Lecz przecież jeszcze dziesięć lat temu wyglądało to całkowicie inaczej.
kwiaty
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Impreza firmowa to najlepszy sposób na zintegrowanie pracowników a także poprawienie klimatu panującego w biurze.


Przygotowanie jej może się zdawać zawiłym oraz czasochłonnym zadaniem, jednakże dobry plan działania pozwoli się z nim szybko uporać.
Pianino, fortepian
Author: east_mountain
Source: http://www.flickr.com
Planszówki to doskonałe rozwiązanie na wieczorne spotkania z przyjaciółmi. Jeżeli pragniemy przyjemnie spędzić czas z najbliższymi to też dobrze będzie rozłożyć na stole jakąś dobrą grę, a bez wątpienie wszyscy będą świetnie się bawić.


Jeśli szukamy gry dla rodziny, to doskonałym wyborem będą Przebiegłe Wielbłądy.
wydarzenia
Source: freepik.com
Mogłoby się zdawać, że gry komputerowe tak zapanowały nad światem, że stare planszówki odejdą w zapomnienie. Jednakże taka ocena będzie krzywdząca, ponieważ zjawia się wiele wspaniałych gier planszowych, które szybko zdobywają odmiennych fanów, a spore zainteresowanie nimi niejednego mogłoby zaskoczyć.


Osadnicy z Catanu to ciekawa oferta
gry przegladarkowe
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Mądrze wyselekcjonowane gry to świetne narzędzie rozwoju malucha. Granie może mieć wpływ na rozwój wielu funkcji umysłowych a także społecznych malucha.
skup starych monet
Author: The Orl
Source: http://www.flickr.com
Sprzątanie to bez wątpliwości zmora właściwie każdego człowieka - tym bardziej, że zazwyczaj zaraz po tym, jak pięknie posprzątamy dom, bałagan pojawia się z powrotem.
lata 80. XX wieku
Author: Teatr Muzyczny Capitol
Gdy listopad jest już w pełni, w większości rodzin rozpoczyna się wzmożone przygotowanie do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dobieramy dekoracje choinkowe, wymyślamy potrawy, które pragniemy ugotować.

Pages

Subscribe to RSS - czas