komputer

tribal wars 2
Author: dailymotion
Source: http://www.dailymotion.com
Mnogość graczy ochoczo gra w darmowe gry przeglądarkowe, jakich teraz jest niesłychanie wiele.
settlers online
W dzisiejszych czasach dosyć często tak jest, że osoby pracujące przed komputerem lubią spędzić czas na grach komputerowych. spowodowane jest to tym, że dość często ludzie nie mają dostatecznej kontroli nad swoją pracą, co powoduje, że spory kawałek czasu poświęcają na nieistotnych działaniach. Jeśli jednak decydujemy się na granie w którąś z dostępnych gier, to w jaki sposób mamy się w niej odnaleźć?
audiobook
Author: jeff_golden
Source: http://www.flickr.com
Bezsprzecznie w wielu przypadkach stykasz się z takim pojęciem jak audiobooki. W dzisiejszych czasach chyba każdy z nas wie czym są audiobooki, albowiem ich sława jest coraz większa, ponadto audiobooki są obecne na rynku już sporo lat. Audiobook to inaczej książka do słuchania, tak więc czytelnik nie czyta jej sam na kartkach bądź w Sieci, ale słucha książki odczytywanej przez lektora. Pomimo tego, iż w dalszym ciągu zwyczajne papierowe książki cieszą się dużą renomą, to niemniej jednak coraz więcej osób entuzjastycznie sięga właśnie po audiobooki. Czemu są one w dzisiejszych czasach tak bardzo popularne?
przykładowy kalendarz ze zdjęciami krajobrazów
Author: Richard Masoner / Cyclelicious
Source: http://www.flickr.com
Każdy pasjonat wirtualnego świata ma swój ulubiony rodzaj gier komputerowych. Jedni uwielbiają tzw. fighting games, drudzy najlepiej relaksują się przy platformówkach, inni z kolei wybierają gry symulujące rozgrywki sportowe, mecze czy wyścigi samochodowe.
summoner wars
Author: Yogen Früz
Source: Yogen Früz
Dla wielu ludzi spędzanie czasu z familią jest niesłychanie istotne. Jednym z lepszych pomysłów na udany wieczór jest wspólne granie w planszówki, które przechodzą aktualnie swoje powtórne życie.
Subscribe to RSS - komputer