komputer

przykładowy kalendarz ze zdjęciami krajobrazów
Author: Richard Masoner / Cyclelicious
Source: http://www.flickr.com
Każdy pasjonat wirtualnego świata ma swój ulubiony rodzaj gier komputerowych. Jedni uwielbiają tzw. fighting games, drudzy najlepiej relaksują się przy platformówkach, inni z kolei wybierają gry symulujące rozgrywki sportowe, mecze czy wyścigi samochodowe.
tribal wars 2
Author: dailymotion
Source: http://www.dailymotion.com
Sporo graczy chętnie gra w bezpłatne gry przeglądarkowe, których teraz jest bardzo wiele.
settlers online
Dzisiaj dosyć często jest tak, że osoby pracujące przy komputerze lubią spędzić czas na grach komputerowych. spowodowane jest to tym, że dosyć często pracownicy biurowi nie mają wystarczającej kontroli nad sobą, co sprawia, że lwią części czasu spędzają na nieistotnych rzeczach. Jeżeli już decydujemy się na granie w którąś grę, to w jaki sposób mamy się w niej odnaleźć?
summoner wars
Author: Yogen Früz
Source: Yogen Früz
Dla wielu ludzi spędzanie czasu z familią jest niesłychanie istotne. Jednym z lepszych pomysłów na udany wieczór jest wspólne granie w planszówki, które przechodzą aktualnie swoje powtórne życie.
audiobook
Author: jeff_golden
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia nieraz stykasz się z takim pojęciem jak audiobooki. Dzisiaj chyba każdy z nas wie czym są audiobooki, bowiem ich sława jest coraz większa, poza tym audiobooki są obecne na rynku już dużo lat. Audiobook to inaczej książka do słuchania, tak więc czytelnik nie czyta jej samodzielnie na kartkach albo w Sieci, ale słucha książki czytanej poprzez lektora. Mimo tego, że w dalszym ciągu zwyczajne papierowe książki cieszą się sporą popularnością, to jednak coraz więcej osób chętnie sięga właśnie po audiobooki. Z jakiego powodu są one dziś tak bardzo słynne?
Subscribe to RSS - komputer