gry

Vitalic
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Nagle zapanowała u nas moda na elektroniczne papierosy. Stale dyskutuje się na ten temat, czy są lepsze (ponieważ mniej szkodliwe) od zwykłych papierosów, ale pomimo krótkiej obecności w sklepach i braku badań, e-papierosy z dnia na dzień zdobywają nowych zwolenników.
gra planszowa
Author: yoppy
Source: http://www.flickr.com
Dziś istnieje tak wiele interesujących ewentualności rozrywki, że szkoda siedzieć przed ekranem telewizora, bo można zajmować się na multum sposobów. Przyjemną alternatywą spędzania czasu okazują się gry planszowe, które obecnie występują w naprawdę fascynującym asortymencie.
programista
Author: Berliner.Gazette
Source: http://www.flickr.com
Mamy szansę korzystać z różnych programów oraz sprzętów, które zapewnią nam rozrywkę. Dlatego właśnie potrzeba spojrzeć, które z nich okażą się być tymi właściwymi dla nas, tak abyśmy wiedzieli, w które z nich musimy obowiązkowo inwestować.
koncept gra
Author: Thomas Galvez
Source: http://www.flickr.com
Gry planszowe używane w przestrzeni domowej w trakcie różnorodnych spotkań towarzyskich, czyli potoczne „planszówki” zawsze stanowiły sprawdzony sposób na ubogacenie wspólnie spędzonego czasu.
kontroler do gry
Author: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com
Jest to dowód na to, iż mamy sporo okazji do tego, aby uszczęśliwić kogoś bliskiego. Czasami mamy do czynienia z tym, iż otrzymujemy bądź kupujemy całkowicie niepasujący upominek.
summoner wars
Author: Yogen Früz
Source: Yogen Früz
Dla wielu ludzi spędzanie czasu z familią jest niesłychanie istotne. Jednym z lepszych pomysłów na udany wieczór jest wspólne granie w planszówki, które przechodzą aktualnie swoje powtórne życie.
muzyka alternatywna
Author: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach większą część ludzi funkcjonuje w pokaźnym natłoku zadań i znaczącym stresie spowodowanym pracą. Idealnym sposobem na dobre spędzenie czasu z przyjaciółmi są niezaprzeczalnie wspólne wieczory.
impreza
Author: Franz Johann Morgenbesser
Source: http://www.flickr.com
Gdy dla firmy jest organizowana impreza wtedy warto zapytać ludzi, którzy organizują taką imprezę, jakie atrakcje są przewidziane dla uczestników. Jasne jest, że możemy zrobić tak, że po prostu pojedzie się na firmową imprezę do hotelu, w którym jest SPA i to okaże się całą atrakcją.
Subscribe to RSS - gry