E-papieros – krótkotrwała moda czy nowość, która przejdzie test. Plusy elektronicznych papierosów

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/menu.inc).
W pewnym momencie przyszła do nas moda na elektroniczne papierosy. Ciągle dyskutuje się na ten temat, czy są lepsze (ponieważ mniej toksyczne) od zwykłych papierosów, lecz pomimo niedługiej obecności na rynku i braku badań, e-papierosy dzień po dniu zyskują nowych fanów.


hotel
Vitalic
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim e-fajki mają sporo fanów, ponieważ nie emitują śmierdzącego dymu ani toksycznych substancji, jedynie parę wodną. Aby zakurzyć e-fajkę nie musimy opuszczać pomieszczenia. Komfort osób palących polega także na tym, iż dozuje się płyn o konkretnej zawartości nikotyny, więc możemy sami zmniejszać jej ilość. Poza tym liquidy mają wiele zapachów. Bateria do e papierosa ładuje się bardzo szybko, w przypadku awarii w każdym momencie można ją zmienić, zamawiając np. przez internet czy idąc do sklepów stacjonarnych. Jeżeli chodzi o e papierosy sklep Warszawa ma niejeden. Jest ich wiele w centrach handlowych w formie niedużych stoisk w pasażu. Na rynku dostępne są modele mające dość ciekawe formy i kolory – niektóre nawet są dedykowane wyłącznie paniom. Jeżeli interesuje nas propozycja e papierosy sklep Warszawa nas nie rozczaruje – wachlarz modeli będzie tutaj spory. Widełki cenowe również są szerokie – każdy znajdzie coś na własną kieszeń.

Ciekawią Cię opisane przez nas zagadnienia? Niezwykle nam miło. Prosimy zatem na następny interesujący artykuł, który ukryty jest pod poniższym linkiem.

Osoby, które walczą z rzucaniem palenia, mogą zaopatrzyć się w całkiem wydajne e-papierosy - więcej na


Gdy mowa o e-papierosach warto rozejrzeć się wśród zestawów. Szczególnie tym faktem, czy w zestawie jest bateria do e papierosa, ładowarka oraz płyny. Pozostałe akcesoria chyba nie będą nam potrzebne, chyba że chcemy mieć swój elektroniczny papieros na smyczy lub mieć wiele wkładów zmieniających wygląd e-papierosa.