W jakie gry warto zagrać przez przeglądarkę?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/menu.inc).
Dzisiaj dość często jest tak, że ludzie pracujące przed komputerem starają się spędzić czas na grach komputerowych. spowodowane jest to tym, że dosyć często pracownicy biurowi nie mają wystarczającej kontroli nad swoją pracą, co sprawia, że lwią części czasu spędzają na nieistotnych działaniach. Jeśli już zdecydujemy się na granie w jakąś grę, to jak mamy się w niej odnaleźć?
Poniżej przeglądniemy niektóre gry przeglądarkowe i omówimy te, jakie uznajemy za najmocniej interesujące.


Gry przeglądarkowe można podzielić na kilkanaście odrębnych gatunków, z których na pierwszy plan wysuwają się takie jak:


- Gry strategiczne, takie jak na przykład Settlers online czy piraci online, Dowiedz się więcej o grze Settlers


- Action games - to takie, w których gracz kontroluje postać aktywnie biorącą udział w wartkiej akcji oraz mającej spory wpływ na ostateczną fabułę,


settlers online
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
- Strategiczne gry turowe - są to wariację na temat standardowych gier strategicznych, w jakich akcja podzielona jest na tury. Kolejni gracze muszą poczekać, aż pozostali użytkownicy zakończą swe tury i wtedy mogą wykonywać swoje akcje


gry przeglądarkowe
Author: SAPPHIRE
Source: SAPPHIRE
- Łamigłówki logiczne - dość mało popularny typ gier przeglądarkowych, prawdopodobnie ze względu na dość dużą trudność rozgrywki. [] Często polegają na układaniu różnorakich puzzli.


Jak więc należy wybrać rodzaj gry dla siebie?


Przede wszystkim, trzeba określić jak dużo czasu jesteśmy w stanie na taką grę przeznaczyć. Następnie prześledźmy ile czasu pozostali użytkownicy spędzają nad grą. Jeżeli chcemy być konkurencyjni w danej grze, musimy spędzać podobną ilośćczasu.

Chciałbyś przeczytać coś podobnie interesującego? Super, ta strona na pewno będzie dla Ciebie użyteczna, gdyż znajdziesz na niej wiele tego typu danych.

Na przykład, grając w settlers online wystarczające będzie 70-80 minut do 2 godzin dziennie, by być na topie drabinki graczy.


settlers online
Czy warto poświęcać tak dużo czasu dla tego typu gier na przeglądarkę?


Ogólnie rzecz biorąc, to jest to sprawa absolutnie indywidualna - jeżeli granie w gry sprawa nam ogromną przyjemność, to dlaczego by nie poświęcać grom sporej ilości czasu.


Ostatecznie, to ma być ulubione hobby, więc dobrze jest zdecydować się na to w pełni świadomie.


Na pewno takie gry przeglądarkowe są w stanie sprawić nam sporo przyjemności, jednakże trzeba pamiętać, by do tego podejść z umiarem i nie dać się za bardzo wciągnąć w świat wirtualny.