dziecko

lata 80. XX wieku
Author: Teatr Muzyczny Capitol
Gdy listopad znajduje się w pełni, w większości domów zaczyna się intensywne przygotowanie do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Nabywamy ozdoby choinkowe, wymyślamy dania, które chcemy przyrządzić.
Plac zabaw dla dzieci
Author: Legi
Source: Legi
Plac zabaw dla dzieci to miejsce, w jakim bawią się dzieci w różnym wieku, zarówno te starsze jak również młodsze. Z pewnością zabieranie dziecka na plac zabaw jest wybornym pomysłem, bowiem dziecko może wtedy znakomicie spędzać czas na świeżym powietrzu w gronie swoich rówieśników.
obrazek - ubrania
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Czytanie literatury jest niezwykle istotnym zajęciem. Nie tylko ze względów czysto rozrywkowych ale także duchowych i edukacyjnych. Dowiedziono już jakiś czas temu, że jednostki oczytane posiadają bardzo bogate przeżycia duchowe, są bardziej inteligentne i wiedzą więcej o ludziach i świecie. Dlatego tak bardzo ważnym jest, żeby już od najwcześniejszych lat, żyć z literaturą za pan brat. Z tego powodu niekiedy, warto wybrać się do księgarni, cesarstwa literatury, w którym zawsze odszukamy inspirację książkową.
kawiarnia
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Ustalenie odpowiedniego rejonu na urlop może być niesamowicie istotne dla naszego zadowolenia i tego, czy przyjedziemy do domu naprawdę wypoczęci.
hasło
Author: Mannish
Source: Mannish
Nie wolno zabraniać oseskom oglądać telewizję. Prawdą jest, że nie należy ślęczeć przed odbiornikiem zbyt długo. Zatem rozważnie musimy wybierać dla nich wartościowe programy.
rap
Twoje dziecko uwielbia gry komputerowe? To wspaniale. Granie nie jedynie nie oszałamia, lecz znakomicie kształtuje mózg.


Komputerowe gry to nie jedynie zło. Wręcz przeciwnie, mają korzystny wpływ na bystrość i zdolności dzieci, czego dowodzi coraz to sporzej testów.
Subscribe to RSS - dziecko