miasto

mySpace
Author: Arcadiuš
Source: http://www.flickr.com
Numizmatyka to nic innego niż zbieranie starych pieniędzy, zatem zarówno monet i banknotów. W jej ramy zalicza się także inne tak zwane znaki pieniężne. Ważny jest stan, w jakim jest konkretny egzemplarz oraz m.in. jego popularność wśród numizmatyków.


Warto zatem dopowiedzieć, że im dany egzemplarz jest rzadszy, tym jego cena jest znaczniejsza.
śnieg
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Wakacje to ten okres w roku, na który wszyscy wyczekują z niecierpliwością. Piękna pogoda, urlop i kontakty ze znajomymi – to wszystko sprawia, że możemy się zrelaksować i pobawić wraz z najbliższymi. Wakacje jednak błyskawicznie mijają, tak, że niekiedy nie zdążymy w pełni wypocząć i odetchnąć od codziennych obowiązków. Nic natomiast nie stoi na przeszkodzie, by doskonale bawić się również zimą.
Gdańsk
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Obecnie wielu kierowników firm rozumie, iż znacznie korzystniejszym rozwiązaniem jest dbałość o aktualnych członków personelu niż nabór kolejnych. Z jakiego powodu? Ponieważ, jak mówi wielowiekowe przysłowie starych drzew się nie przesadza.


Aktualni członkowie personelu rozumieją już specyfikę danej firmy, a nabór to zbędny nakład pieniężny często powiązany również ze szkoleniem nowo powstałej kadry.
rap
Twoje dziecko uwielbia gry komputerowe? To wspaniale. Granie nie jedynie nie oszałamia, lecz znakomicie kształtuje mózg.


Komputerowe gry to nie jedynie zło. Wręcz przeciwnie, mają korzystny wpływ na bystrość i zdolności dzieci, czego dowodzi coraz to sporzej testów.
Subscribe to RSS - miasto