kraj

mac wydawnictwo
Aktualnie rzadko kiedy odkryjemy księgarnię z małym zaopatrzeniem. Raz po raz więcej gości czyta książki i różnego gatunku przewodniki, a więc popyt jest wielki.
romantyczny świecznik
Author: barockschloss
Source: http://www.flickr.com
Wszelki, kto jako zamysł własnej np. lipcowej podróży zdecyduje się na krajowe wybrzeże, prawdopodobnie wybierze jakieś z miast, jakie tworzy słynne Trójmiasto. Warto nadmienić, że formalnie jest nim tylko od 2 marca 2007 roku.
Sklep stacjonarny
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com
Łódź to jedno z największych miast w Polsce, które jest ponadto bardzo ciekawe. Z jakiego powodu? W tej aglomeracji współczesność miesza się z przeszłością. Obok atrakcyjnych, zadbanych budynków można znaleźć zniszczone kamienice.
wydarzenia
Source: freepik.com
Mogłoby się zdawać, że gry komputerowe tak zawładnęły światem, że stare planszówki przejdą w zapomnienie. Mimo wszystko taka opinia będzie krzywdząca, ponieważ pojawia się dużo ciekawych gier planszowych, które błyskawicznie zdobywają kolejnych miłośników, a spore zainteresowanie nimi niejednego może zaskoczyć.


Cywilizacja poprzez wieki pomoże nam przećwiczyć wiele umiejętności
wakacje - panorama
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Ludzie cały czas poszukują ciekawych i niebanalnych atrakcji. Ostatnio znacznym powodzeniem cieszą się miejsca znane jako opuszczone. Atmosfera jak z filmu grozy podoba się wielu osobom, zatem czasem wybierają się one na eksplorację takich obiektów.
George Sand
Author: Fotografien: A. Klich, R. Schweier, J. Rillich
Source: http://www.flickr.com
Przeniesiemy się dziś do państwa Franków, którzy ledwie co zakończyli zmagać się z morderczą zarazą, jaka zebrała solidne żniwo pośród ludności, żeby później popłynąć do kraju Kwitnącej Wiśni, w której w ogrodach cesarza mieszka niebywale żarłoczna panda.
scena
Author: Joshua Brown
Source: http://www.flickr.com
Odwiedzanie teatru nie jest w naszym kraju za często wykonywaną czynnością, jednak aktorskie kreacje możemy podziwiać także w tv. Sami zresztą w okresie nauki z pewnością wcielaliśmy się w role znajome nam ze stron różnych określonych dzieł.
mySpace
Author: Arcadiuš
Source: http://www.flickr.com
Numizmatyka to nic innego niż zbieranie starych pieniędzy, zatem zarówno monet i banknotów. W jej ramy zalicza się także inne tak zwane znaki pieniężne. Ważny jest stan, w jakim jest konkretny egzemplarz oraz m.in. jego popularność wśród numizmatyków.


Warto zatem dopowiedzieć, że im dany egzemplarz jest rzadszy, tym jego cena jest znaczniejsza.
Morze, Jastrzębia Góra
Author: Hoax_pl
Source: http://www.flickr.com
Polska jest przepięknym krajem, wie o tym każdy, kto miał okazję ją porządnie zwiedzić. Zaczęli to doceniać także turyści z zagranicy, których kilka milionów corocznie przyjeżdża do naszych miast i ośrodków wypoczynkowych. Sporo zabytków jest rozpoznawalnych na całym świecie, ściągając turystów z tak odległych państw jak Japonia albo Izrael. Nasz kraj to również wspaniała, niekiedy dziewicza przyroda, która zachwyca swoim bogactwem i różnorodnością.
Subscribe to RSS - kraj