atrakcje

Kraków
Author: Radomir Cernoch
Source: http://www.flickr.com
Firmy coraz chętniej organizują rozmaite imprezy integracyjne jako sposób docenienia i wynagrodzenia pracowników za swoją pracę. Charakter takich wyjazdów jest niezwykle zróżnicowany, zależnie od oczekiwań właściciela i samej załogi.
impreza sylwestrowa
Author: Zamek Kliczków
Source: Zamek Kliczków
Koniec roku to dla każdego możliwość na pionierskie postanowienia, jakimi będą swojego typu wyrzeczenia a także zmiany w życiu. Każdy chce, aby nadchodzący Nowy Rok był lepszy, każdy stara się być lepszym człowiekiem. Tymczasem to nie jest najistotniejsze, gdyż każdy chce te ostatnie godziny Starego Roku spędzić w gronie bliskich przyjaciół albo rodziny. Nadzwyczaj często osoby zastanawiają się gdzie a także w jaki sposób spędzić sylwestra. Czy ma to być impreza w plenerze, przyjęcie z orkiestrą albo prywatne spotkanie z przyjaciółmi.
fajerwerki-sklep
Source: http://www.flickr.com
Jest taka jedna noc w roku, kiedy dajemy się ponieść niefrasobliwej zabawie, nie myśląc o skutkach. Imprezujemy okrągłą noc, popijamy napoje wyskokowe i składamy sobie życzenia wszystkiego najlepszego. Wesołe hulanki trwają do białego ranka.
Subscribe to RSS - atrakcje