port

temat
Author: Thomas Kujawa
Kiedy za oknem prószy śnieg a Ty mocno zaciskasz zęby marząc o pewnej skąpanej w słoneczku plaży, masz dwa wyjścia. Mogłabyś marzyć dalej lub przejść od słów do czynów i wybrać się czym prędzej w jakiekolwiek oryginalne miejsce.Wszakże lotnisk nie zamyka się na parę zimnych miesięcy.
scenariusz
Author: YES Biżuteria Sp. z o.o.
Faktem jest, że w dzisiejszych czasach dosyć łatwo rozpocząć własną działalność. Formalności w urzędach są już bardzo prostsze. Jednak niezwykle trudno czasami utrzymać się na rynku z powodu ogromnej konkurencji.

Jeżeli posiadamy rewelacyjny pomysł na własny biznes, to wydaje się to być już połowa wygranej.
Subscribe to RSS - port