port

temat
Author: Thomas Kujawa
Kiedy za oknem prószy śnieg a Ty mocno zaciskasz zęby marząc o jakiejś skąpanej w słońcu plaży, posiadasz dwa wyjścia. Mogłabyś śnić dalej bądź przejść od wyrazów do uczynków oraz wybrać się czym prędzej w jakieś oryginalne miejsce.Przecież air portów nie zamyka się na kilka zimnych miesięcy.
scenariusz
Author: YES Biżuteria Sp. z o.o.
Prawdą jest, że w dzisiejszych czasach dosyć łatwo rozpocząć własną działalność. Formalności w urzędach są już zdecydowanie uproszczone. Jednak niezwykle ciężko czasami utrzymać firmę z powodu znacznej konkurencji.

Jeżeli mamy genialny plan na swój biznes, to wydaje się to być już połowa sukcesu.
Subscribe to RSS - port