Dobry sposób na ucieczkę od zimowych tradycji

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/menu.inc).
Gdy na dworze sypie śnieg a Ty mocno zaciskasz zęby marząc o jakiejś skąpanej w słoneczku plaży, posiadasz dwa wyjścia. Mogłabyś marzyć dalej albo przejść od słów do czynów oraz wybrać się czym prędzej w jakieś egzotyczne miejsce.Przecież lotnisk nie zamyka się na parę zimnych miesięcy.


Zawsze mogłabyś udać się tam, gdzie o śniegu nikt wcale nie słyszał. Jeśli zastanawiasz się, czy też są takie miejsca, odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak. Siadaj więc do komputera oraz w wyszukiwarce wpisz: "tanzania wycieczki". Z ogólną pewnością znajdziesz niemało propozycji biur podróży proponujących podróżnikom zimę w tropikach. Udając się na wyprawy do Tanzanii nie staniesz się narażona na kredowy śnieżny puch. Jedziesz wszakże do wschodniej Afryki . Biura podróży nawołujące swych interesantów słowami: "Tanzania wycieczki" mają tym samym na myśli nie wyłącznie złociste plaże, lecz również największą górę Afryki - mierzące niespełna 6000 m sławne Kilimandżaro (warto przekonać się samemu).


tanzania
Author: Andrew Moore
Source: http://www.flickr.com
Kiedy już wrócisz z tej podróży, być może będziesz się zastanawiała co dalej albo lub Polinezja kiedy jechać . Jeśli masz w planach wycieczkę na te wulkaniczne wyspy, pamiętaj, że mimo owego, że jest tam upalnie przez okrągły rok, to występuje tam elemencie pora deszczowa. Największa ilość deszczu spada w okresie od listopada do kwietnia.

Absorbujący artykuł? Jeśli tak myślisz, kliknij bez wahania ten odnośnik, ponieważ w witrynie (http://www.villamare.com.pl/), którą tu znajdziesz, też jest coś ciekawego.

Nic wszakże nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać wybrzeże zachodnie, zatem zawietrzne. Niezłym miejscem mogą być także atole koralowe, gdyż w tamtym miejscu opadów jest znacznie mniej i mają w większym stopniu regularny charakter.


boks
Source: www.morguefile.com


Zamiast namyślać się "Polinezja kiedy jechać" rezerwuj szybko jakikolwiek dobry motel i udaj się zimą na plażę, na którejpanuje temperatura około 30 st. Celsjusza.