wakacje

morze
Author: Federica Di Fiore
Source: http://www.flickr.com
Wakacje - wszyscy czekają na to wydarzenie z wielką tęsknotą. Niewiele obowiązków, pełny relaks, odcięcie się od stresów i przede wszystkim zasłużony odpoczynek. Wylegiwanie się na plaży, pływanie w morzu czy ogniska trwające do późnej nocy - to perfekcyjny plan wakacyjny.
wypad za miasto
Author: Saskia van de Nieuwenhof
Source: http://www.flickr.com/
Mówi się że nic tak naprawdę nie utrwala relacji dwojga ludzi jak wspólnie odbywane podróże. To bez wątpienia niezwykłe, kiedy mamy możliwość ze swoją drugą połówką pojechać w świat, by zwiedzać nieznane miejsca, nowe kultury, przeżyć coś niezwykłego. Wiadomo, że każdy związek jest unikalny, lecz stagnacja jest najgorsza dla każdego z nas. Dlatego też wspólne wyjazdy są polecane, by pozyskać dobrą energię w nasz związek.
wakeboard
Author: mrgreen09
Source: http://www.flickr.com
Jeśli obmyślamy urlopy, to powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że im ciekawsze one będą, tym wspanialej na nich wypoczniemy oraz tym więcej będziemy je wspominać. Dlatego należy się poznać z różnymi ofertami, tak by znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
przepisy
Author: Włodarzewska S.A.
Source: Włodarzewska S.A.
Mamy szczęście, że mamy bardzo długą linię brzegową. Dodatkowo, polskie plaże wydają się być najpiękniejsze na świecie. Są piaszczyste, czego może Polakom pozazdrościć duża liczba innych krajów, których plaże są na nieszczęście żwirowe lub kamieniste.
Subscribe to RSS - wakacje