kurort

Zakopane
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Zima to czas, w którym wielu ludziom przechodzi ochota na ruch. Wynika to w pierwszej kolejności z panujących w tym czasie niskich temperatur i niedoboru słońca, przez który samopoczucie dużej liczby ludzi ulega pogorszeniu. Poza tym jednak również w tym okresie dobrze jest podejmować aktywność, ponieważ organizm tego potrzebuje. Obecnie coraz większa liczba ludzi zdaje sobie z tego sprawę, decydując się na uprawianie zimowych dyscyplin sportowych czy na przykład zimowe spacery.
morze
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Polskie morze jest piękne o dowolnej porze roku, ale największą grupę turystów przyciąga naturalnie w sezonie letnim. Wybrzeże jest niezwykle urozmaicone, przez co każdy może decydować się na model odpoczynku, jaki lubi. Na przybyłych czekają zabytkowe miasta, modne kurorty, które tętnią życiem, jak także klimatyczne wsie, gdzie można upajać się urodą plaż oraz wody. Bez względu na model urlopu, jaki się szczególnie ceni, trzeba zatroszczyć się o komfortowe pokoje.
Richie Hawtin
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Jeżeli nie wiesz, dokąd wyruszyć ze swymi współpracownikami a także nie chcesz pchać się w męczące podróże, wybierz obowiązkowo Trójmiasto, w którym odnajdziesz mnóstwo atrakcji.
Subscribe to RSS - kurort