Militaria przez internet – gadżety do samoobrony

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/menu.inc).
W dzisiejszych czasach niełatwo o atak w nieoczekiwanym momencie. Tyczy się to zwłaszcza mało bezpiecznych okolic, ale nie tylko. Zdarza się, że nawet bezpieczne dzielnice nie pozostają wolne od napastników. Jak się zabezpieczać?
przekrój - muzyka
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Z jakiego względu warto?
Produkty dedykowane do samoobrony mogą w istotny sposób wpłynąć na nasze bezpieczeństwo. Napastnik często liczy na to, że w łatwy sposób uda mu się zdobyć telefon, czy portfel, gdyż wystarczy jedynie po prostu zastraszyć daną osobę - to właśnie dlatego tak często są nimi kobiety. Nierzadko zdarza się, że warto jest postawić się złodziejowi, szczególnie jeżeli całe wydarzenie dzieje się w okolicy często uczęszczanej przez przechodniów. Napastnik wówczas obawia się, że inna osoba może utrudnić mu działania i często rezygnuje. Niestety, zdarza się jednak i tak, że opór ze strony ofiary w praktyce budzi dodatkową agresję. Wówczas zdecydowanie lepiej jest dać pieniądze, telefon, bądź inną wartościową biżuterię, bo przecież życie człowieka i zdrowie znacznie jest ważniejsze niż tego typu przedmioty. Jeśli natomiast okolica, w której mieszkamy tudzież pracujemy nie jest bezpieczna, najlepiej jest zadbać na własną rękę o własne bezpieczeństwo i wybrać gadżet, jaki posłuży do samoobrony.


odzwierciedlenie - muzyka
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Obrona przed napastnikiem

Długopis taktyczny Fisherpen to najlepszy przykład, że niewielkie nawet militaria łączyć mogą w sobie wiele funkcji.

Jeśli chciałbyś zgłębić rozważane zagadnienie również z innej perspektywy i poszukujesz analogicznych danych, to więcej zobaczysz w treści (https://lubelskiewesele.pl/wedding-planner/).

Szukasz wiadomości o marce fisherpen? Przedmiot ten wygląda jak zwykły długopis, ale w momencie zagrożenia staje się skutecznym narzędziem obrony – można za jego pomocą założyć dźwignię, lub uderzyć napastnika. Poza tym pewne modele mają specjalną końcówkę, za pomocą której zbijemy szybę.

Zaabsorbowała Cię prezentowana kwestia? Kliknij więc tu i przeczytaj więcej na stronie (https://www.klubtanca.pl/). Tamte publikacje też Cię żywo zaciekawi.Popularny jest również gaz pieprzowy. W przypadku zagrożenia wystarczy po niego sięgnąć, aby zaskoczyć napastnika i zyskać czas na ucieczkę. Właśnie z tego względu jest on, tak samo jak długopis taktyczny Fisherpen, bardzo skuteczny. To oczywiście przedmioty, jakie bez problemu zmieścimy w kieszeni, a tym samym zawsze są pod ręką. Nawet jeśli ważne będą wręcz sekundy, w łatwy sposób będzie można go wyjąć i efektywnie obronić się przed niebezpiecznym złoczyńcą. Tego rodzaju rzeczy możemy z łatwością zakupić w sklepach sprzedających militaria. (link do wpisu) Tego typu akcesoriów jest naprawdę sporo, dlatego nie będziemy mieć problemów z wybraniem konkretnego asortymentu.