Szybki sposób na relaks - dobre, domowe kino

Spora grupa Polaków nie umie wyobrazić sobie popołudnia bez oglądania tv. Kochamy produkcje filmowe, zwłaszcza komedie. Idealny przepis na wieczór to dla większości z nas kanapa i film.


ubrania - obrazek
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Przemysł filmowy to istna maszynka do robienia pieniędzy – od początków kinematografii filmy cieszyły się niezwykłym powodzeniem – początkowo dlatego, iż filmy to było coś całkowicie nowego, nowoczesnego. Później dlatego, że filmy przenosiły nas w inny świat, pozwalały na przeżycie niezwykłych przygód, dostarczały emocji, których brakowało nam w naszym życiu. Obecnie wykształciło się wiele gatunków filmowych. Warto krótko omówić parę z nich. Stosunkowo mało popularny – czarna komedia. Idealnym przykładem jest film Zgon na pogrzebie. Czarny humor to śmiech przez łzy – śmieszne jest to, co tak naprawdę przysparza nam smutku, właściwie śmieszą nas sytuacje, z których nie wypada się nabijać, a przynajmniej jest to niedobrze postrzegane w naszej kulturze. O wiele bardziej znane są filmy przeznaczane dla młodego widza, jak na przykład Saga Zmierzch: Zaćmienie.Saga zmierzch zaćmienie interesująca seria książek Opowieść ta dotyczy przygód zwykłej dziewczyny, która zakochuje się w wampirze. Jest tam wątek miłosny, sensacja, pościg, kłamstwo – dosłownie wszystko to, co interesuje młodego odbiorcę. Dla malutkich widzów powstały bajki animowane, jak na przykład Bujdy na resorach. Rysunkowi bohaterowie mają niezwykłe przygody, jakie dają najmłodszym wiele radości. Zgon na pogrzebie to z pewnością film przeznaczony dla dojrzałego widza, nie ze względu na jego treść, lecz pomysł prowadzenia narracji. Dla młodego odbiorcy idealny będzie film Saga Zmierzch: Zaćmienie.


Dostarczy on mnóstwa emocji, pozwoli przeżyć to, czego brakuje w realnym życiu, umożliwi chwilę zapomnienia, jeśli damy porwać się opowieści.

Jeżeli taki artykuł Cię zafrapował, to bez zwłoki wejdź na ten link - ta unikalna strona z pewnością także okaże się dla Ciebie ciekawa.

Dla najmłodszych, ale tym samym najbardziej wymagających widzów, doskonałe będą firmy animowane, takie jak Bujdy na resorach, dostosowane do recepcji filmowej u małych dzieci.


Oprócz filmów chętnie patrzymy na seriale. Parę lat wstecz niezwykłą popularnością zasłynął serial Skazany na śmierć sezon 2. Bujdy na Resorach -Czytaj dalej Opowiada on o losach dwóch braci z których starszy ląduje w więzieniu, a drugi postanowił za wszelką cenę go uwolnić. Ze względu na wielką popularność aktorzy grający w tym seriali zyskali status mega gwiazd. Skazany na śmierć sezon 2 po prostu trzeba zobaczyć.