złożona treść powieści Nieśmiertelni napisanych przez Severskiego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/menu.inc).
Stajemy się społecznością, która czyta coraz to mniej. Dobra publikacja ujmuje i pobudza umysł. Czytanie polepsza umiejętność wysławiania się i zapewnia dużą radość.


Nieśmiertelni Severskiego to jedna z trylogii dawnego oficera wywiadu. Powieść jest wielopłaszczyznowa. Wątki przeplatają się, mając w pierwszej chwili niejasno wskazane punkty wspólne. Przedstawiciele wywiadu angażują się w poważną akcję w Teheranie, gdzie mogą zapobiec konfliktowi zbrojnemu, być może na skalę globalną - .


Wątki toczą się w pierwszej chwili każdy własnym torem. Badamy zdarzenia oczami paru osobowości, śledząc nie tylko ich poczynania na gruncie zawodowym, ale i liczne chaosy w życiu osobistym. Niełatwo połapać się od razu we wszystkim, sukcesywnie wchodzimy jednak w klimat wypadków, w wypadku których kłopoty wydają się być chlebem powszednim.
Powieść jest dynamiczna, złożona, pełna wyraźnych postaci i gwałtownych zwrotów fabuł. To wyborny dreszczowiec, osadzony w świecie wywiadowców, napisany pod kątem oczekiwań dzisiejszego czytelnika. Nie brak w nim humoru, zwykle zabarwionego kpiną, a niekiedy szyderstwem. Rzeczywistość jest w niej zmieszana z urojeniem, realizm z wyobraźnią, dając w efekcie atrakcyjną książkę.


W powieści Nieśmiertelni Severskiego z Fonopolis przedstawiciele wywiadu polskiego nie pracują, lecz służą, nie oglądając się na życie prywatne, zdrowie, finanse.


Ograniczają ich naturalnie niekompetentni bossowie i politycy, którzy niczego nie dostrzegają.

Ten odnośnik (http://www.drumsetpro.pl/) kieruje do niezwykle atrakcyjnej strony, która posiada równie interesujące informacje na opisywany temat.

Spora część osób w powieści jest ciekawa, przez co lekturę jako powieść sensacyjną i szpiegowską czyta się z dużą rozkoszą.