Wiele wielkich premier w tym tygodniu.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/menu.inc).
Niedawno swą premierę miało kilka sequeli i gier komputerowych, na które czekaliśmy niemalże trzy lata. W sklepach z grami na półkach leżą już świeże opakowania z grami fanów RPG, a w Multikinie oraz kinach IMAX wyświetlane są od jutra filmy serii Star Wars.


Rozpocznijmy może od omówienia gry Final Fantasy ps3, czyli świeżego majstersztyku Hironobu Sakaguchiego, inicjatora calutkiej prawie że serii gier z cyklu FF.


opinie
Sequel jest tak naprawdę odświeżoną wersją pierwotnej gry sagi, o najnowszym silniku graficznym Unreal Engine 4, który przenosi nas do wszechświata anime. Kontury bohaterów przypominają jakoby były wyciągnięte żywcem z komiksu. Gra posiada także odświeżoną fabułę główną i dodane kilka historii pobocznych - filmy lego star wars. Zwiększony niemalże dwukrotnie świat oraz rozbudowana historia, dostarczą ponad sto godzin gry. Kolejna gra to FM Manager, pewnie każdemu znany tytuł opublikowana w wersji na PC i nową konsolę PS4, niestety, ale fani serii nie zagrają w powyższy tytuł na XBoxie. W trakcie gry możemy jak zwykle być na stanowisku managera jednego z zespołów piłkarskich. W nowym FM Manager możemy wybierać spośród wielu zespołów, gdyż twórca deklaruje dokładnie dziewięćdziesiąt dwie flagi swiata do wyboru! Na zakończenie prawdziwa frajda dla miłośników sagi Star Wars. Na początku owego tygodnia w kinach zagoszczą jeden po drugim filmy Lego Star Wars Przebudzenie Mocy, to jest adaptacja wybitnie tworzona dla dzieci, żeby i one mogły obejrzeć kultowy film. Nie oznacza to, iż rodzice nie mają wstępu na salę kinową. Wprost przeciwnie, seria Lego Star Wars jest według nas cudowna i jest warta zobaczenia - super manager FM.


W owym miesiącu miłośnicy gier RPG i ekranizacji z cyklu Star Wars niestety, a może szczęśliwie nie mają wiele wolnego czasu.

Przydałyby Ci się istotne informacje na naświetlony tutaj temat? Nie przejmuj się - musisz wejść w ten link i tam wyszukasz ogrom różnych szczegółów.

Toteż zachęcamy, żeby już dziś kupić bilety na Lego Star Wars Przebudzenie Mocy, być może razem z przyjaciółmi oraz kupienie Final Fantasy, które zostało odświeżone.