Jakie znaczenie ma internet w nawiązywaniu i podtrzymywaniu nowych znajomości.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/menu.inc).
Rozpowszechnienie internetu ogromnie zmieniło sposoby na poznawanie nowych ludzi. Wcześniej, zanim każdy miał dostęp do komputera, chcąc kogoś nowego poznać należało opuścić dom i pojawić się pomiędzy ludźmi. Jednak ogromne możliwości, jakie dał w ostatnim czasie internet mocno zmieniły, a w zasadzie można powiedzieć, że rozszerzyły możliwości nawiązywania kontaktów. Największą zaletą internetu jest to, że nie ma znaczenia, gdzie będzie się siedzieć przed ekranem komputera.
randka
Author: Philip Taylor
Source: http://www.flickr.com
Nie należą do rzadkości kontakty pomiędzy osobami z wielu różnych krajów, którzy mogą nigdy nie spotkać się twarzą w twarz, ale zostają świetnymi przyjaciółmi. Rzecz jasna jeśli korzysta się z tego rozsądnie, i poza siedzeniem przed komputerem ktoś będzie miał jeszcze jakiś przyjaciół, z jakimi się spotyka, to w sumie można się tylko cieszyć, że jest tyle możliwości. Gorzej, jeżeli kontakty w wirtualnym świecie są jedynymi, jakie ktoś utrzymuje, w takim przypadku należy znaleźć przyczynę takiego postępowania i w jakiś sposób pomóc takiemu człowiekowi.Obecnie internauci dostali sporo różnych możliwości, jeśli zechcą nawiązywać nowe znajomości albo utrzymywać kontakty z obecnymi kolegami. Do wyboru są więc przeróżne czaty, do jakich można się podłączyć w dowolnej chwili i rozmawiać w czasie rzeczywistym z pozostałymi uczestnikami. Przeważnie czaty są w formie tekstowej, czyli na monitorze pojawia się okienko, w jakim widać całą korespondencję, lecz nie widać osoby, z jaką się rozmawia.

para
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com
Następnym sposobem poznanie nowych ludzi są najróżniejsze randkowe serwisy. Wymagają one zarejestrowania i podania jakiś wiadomości o sobie, dzięki czemu łatwiej będzie odszukać kogoś o podobnych preferencjach i pasjach. Dla zainteresowanych są jeszcze serwisy ogłoszeniowe, z propozycjami typu pani pozna pana, w których osoby szukające kogoś na niezobowiązujące spotkanie, albo dłuższą znajomość publikują swoje ogłoszenia, dołączają kontakt i oczekują na chętną osobę do nawiązania znajomości.