Lata 90 powracają do łask – czerpiemy coraz więcej elementów z minionej epoki

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/menu.inc).
Obserwując aktualne trendy można bez wątpienia stwierdzić, iż lata 90 są znów modne – widoczne jest to na wielu płaszczyznach.


Naturalnie najłatwiej zauważyć ten wielki powrót obserwując trendy świata mody – sporo dodatków nawiązuje do minionej epoki – powracają spodnie jeansowe, duże koszule, styl grunge oraz sukienki w kwiaty.


Styl lat 90 widoczny jest nie tylko na ulicach, ale przede wszystkim w magazynach w których umieszczane są fotografie domów mody czy popularnych marek odzieżowych, które przemycają w swych kampaniach typowe elementy lat 90. Jeansy z wysokim stanem, crop topy – to elementy stroju najbardziej hot obecnych czasów – gdy mijamy próg sklepów należących do tych najbardziej znanych sieciówek, od razu naszym oczom ukazują się ubrania nawiązujące do stylu lat 90.


Kubek termiczny Bodum
Author: homard.net
Source: http://www.flickr.com


Dziecko na rowerku
Author: Valentina Yachichurova
Source: http://www.flickr.com


Mówiąc o głośnym powrocie lat 90, wypada dodać, że powrót ten widoczny jest nie tylko w modzie, obecnie widoczny jest boom płyt winylowych – coraz więcej osób pragnie kupić choć jeden egzemplarz takiej płyty, które kiedyś były w niemal każdym domu, dziś ich ceny sięgają wysokich kwot. Miłość do płyt winylowych ma wiele powodów – jednym z nich jest ten cudowny szmer, który rozbrzmiewa w naszych uszach, gdy włożymy płytę do gramofonu – istny miód dla duszy. Ci, którzy mieli już okazję posłuchać muzyki puszczonej z winyla z pewnością wiedzą o co chodzi. Za szmer kocha się winyle – należy zaznaczyć, że na próżno szukać na nich najświeższych piosenek, jednakże w tym właśnie ich urok, do tego spory kształt i piękne okładki.

Spojrzyj na opublikowany tutaj artykuł, a niewątpliwie niezwykle Cię zaciekawi, gdyż znajdziesz tam ważne informacje dotyczące tego tematu.

Nierzadko także okładki na płyty winylowe są pożądane – nic dziwnego, są z pewnością oryginalne i ciężko znaleźć coś podobnego. Jeżeli szczęśliwcami posiadającymi choć jedną płytę, należy o nią dbać, aby płyta nie uległa uszkodzeniu – do tego przydadzą nam się okładki wewnętrzne na winyle, które dodatkowo zabezpieczą naszego winyla.
Można je zakupić w każdym sklepie oferującym sprzedaż winyli – wystarczy tylko o nie zapytać.


Jak zauważamy z mody lat 90 czerpie się to, co najciekawsze – zarówno w świecie mody jak i na płaszczyźnie kulturowej – coraz większa ilość osób sięga po muzykę, czy filmy lat 90.