Dzięki ciekawym kostiumom każda zabawa okaże się udana. Można je wkładać również na specjalne spotkania w łóżku

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/menu.inc).
Dzięki niezwykłym przebraniom można wcielić się w różnorakie osoby. Takie kostiumy sprawdzają się w przypadku balów kostiumowych, jak także bardziej intymnych spotkań w sypialni.
Na pewno dodadzą zabawom odrobinkę pikanterii.


Koncert
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Na zabawy kostiumowe dla dorosłych


Strój Francuska Pokojówka
Author: Baumit Sp. z o.o.
Source: Baumit Sp. z o.o.


Nie tylko dzieci kochają zabawy kostiumowe i przebieranki, także dorośli z chęcią w nich uczestniczą. Podobne zabawy są urządzane z okazji karnawału, Halloween, a nawet gwiazdki. Można się na nie przebrać bardzo ciekawie, gdyż obecna oferta kostiumów przedstawia się się nad wyraz atrakcyjnie i można je dostosować do różnorakich okazji. Kostium mikołajki sprawdzi się w przypadku przyjęć gwiazdkowych albo sylwestrowych -zobacz kompletną ofertę pod adresem. Na Halloween panie najczęściej przebierają się za czarownice, bynajmniej nie te paskudne i stare, tylko seksowne oraz zmysłowe. Taki strój (czytaj więcej strój św mikołaja) z sukcesem można włożyć też na zmysłowe spotkanie z ukochanym, żeby podgrzać troszkę atmosferę w sypialni.


Do tego nada się również strój Francuska Pokojówka


W przypadku, kiedy chce się podgrzać nastrój w sypialni oraz zastosować element zaskoczenia podczas łóżkowych spotkań, najlepiej wybrać ciekawy kostium na tę okoliczność. Popularne są przebrania za pielęgniarki lub pokojówki - więcej pomocnych wskazówek. W sklepikach z kostiumami przeważnie można nabyć kompletne stroje, które mają dodatkowo także przydatne akcesoria, jak miotełka czy atrapa strzykawki.
Asortyment podobnych przebrań okazuje się niezwykle rozległy oraz zróżnicowany, dzięki czemu każdy wyszuka kostium, w którym poczuje się swobodnie i przyjemnie.