Słuchowisko, a "Sezon Burz" autorstwa Andrzeja Sapkowskiego - czyli, Audiobooki kontratakują

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/menu.inc).
Czym bywa słuchowisko i jak się ono ima do Audiobooków? Jak bywa inaczej przezywana? Co do tego wszystkiego ma się książeczka "Sezon Burz" osadzona w świecie Wiedźmina od Andrzeja Sapkowskiego? To wszystko i jeszcze więcej bez problemu odnajdziesz w środku naszego dzisiejszego felietonu!
Nasz nowy temat zaczniemy od słowa: słuchowisko, które jest niczym innym jak swego typu środkiem wyrazu, okazywanym poprzez dźwięk jakiegoś typu formy literackiej, w której to skład wchodzą: pochodzący od ludzi głosik, muzyka, a także tak zwane efekty akustyczne.

Jeśli sądzisz, że wiadomości opublikowane w opisywanym wpisie są warte Twojej uwagi, kliknij tutaj - ten unikalny serwis www (http://www.dcngallery.pl/reprodukcje-206-sztuka-angielska.html) także Cię zafrapuje.

Jest to gatunek radiowy, który to w obecnej chwilce ciągle się rozwija dzięki coraz większej popularności napomkniętych już Audiobooków, które to dzięki dźwiękowi adaptują oraz powieści i komiksy, czytane z podziałem na role oraz narratora, razem z podobną do pochodzącej z filmów ścieżką dźwiękową, dając niewiarygodnie pełny realizmu efekt. Słuchowiska najczęściej bywają przezywane też "teatrem wyobraźni".


podarunek
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com


Opony
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Co do samego audiobooka Wiedźmin Sezon Burz, to jest w nim osiemdziesięciu czterech aktorów, a jego długość wynosi trzynaście godzin i 31 minut słuchania. Jego postacie zdobycia, to bez wątpienia postać mp3, oraz na płycie CD.
Istnieją również dodatkowe alternatywy wewnątrz pewnych sklepach Internetowych, w których znajdziemy także dodatkowo tak zwaną Fonodedykację od samiutkiego autora! Cena za tego typu audiobook wynosi w okolicy 40 złotówek, w uzależnieniu od sklepiku, w którym kupujemy audiobook, a także wspomnianej postaci jego odsłuchiwania! Pamiętaj, iż pliki wraz z fonodedykacją za każdym razem są o wiele bardziej drogie, podobnie jak książka z podpisem jej autora!