Przekonaj się, jakie gry planszowe muszą znaleźć się w Twojej kolekcji gier!

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/klub-heaven.pl/includes/menu.inc).
Nie posiadasz pomysłu na długie, chłodne wieczory? Masz dość oglądania w kółko takich samych filmów oraz seriali? Zdecyduj się na wieczory z planszówkami! Okaże się, że to wspaniała ewentualność spędzania czasu wraz z własnymi przyjaciółmi.


O ile jesteś ignorantem w kwestii planszówek to warto zacząć od tych najprostszych oraz od tych, których problematyka głównie Cię fascynuje.


Laserowy paintball
Author: BraNewbs
Source: http://www.flickr.com
summoner wars
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl


Musisz wiedzieć, że w chwili obecnej rynek gier planszowych jest faktycznie rozwinięty, w związku z tym uda Ci się na nim wynaleźć naprawdę atrakcyjne tytuły, które pochłoną Cię na niejeden wieczór. Dzisiaj zaprezentujemy Ci najpopularniejsze i zarazem najbardziej lubiane gry - wybór zostawimy Tobie. Najistotniejszą z nich są Przebiegłe Wielbłądy, z jednej strony bardzo rozbudowana gra, tymczasem wyjątkowo prosta. W pierwszej chwili wyda Ci się ona zbyt mało emocjonalna, natomiast z każdą kolejną rozgrywką okaże się, że jest ona w istocie oszałamiająca i można się świetnie bawić grając w nią.

Na pewno zda Ci się łącze do serwisu (https://galerialucznik.pl/pl/blog/5-najczestszych-problemow-z-maszyna-z-ktorymi-uporasz-sie-samodzielnie-1534510031.html), jeżeli ciekawią Cię opracowane w tym artykule informacje. Na kolejnej witrynie wyczytasz ich o wiele więcej.

Zapaleńcom fantasy polecamy w szczególności karcianą grę Summoner Wars, jaka posiada tak multum rozszerzeń, że nie uda Ci się bodajże nawet ich wszystkich zakupić. Plusem tej gry jest bez wątpienia krótki czas przeznaczony na rozgrywkę oraz możliwość gry w 2-4 graczy.


Ostatnią grą, która nadal zachwyca multum osób są Osadnicy Narodziny Imperium, przyjemna gra, która zdoła wciągnąć nas na długie godziny. Jeżeli nie dysponujecie dużą ilością czasu wolnego to lepiej ją odwleczcie, bo nie będziecie mogli się z nią rozstać.